logo

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

 

25 yıllık ticari ve üretici bilinirliliğimizle  sektörümüze ekonomik  faydalı  AR-GE çalışmalarımızı değerli halkımıza  güvenilir ve kaliteli işletme anlayışımızla sunmaktır. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen üretim politikamızı uygulayarak , modern teknoloji, kaliteli ham madde , uzman ekip ve ekipmanlarımızla , bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğumuz kurumsal kalite anlayışımızla  hizmet vermek en önemli unsurlarımızdandır. Firmamız uzun vadede kârlılığın kalite, hizmet ve güvenden geçtiğinin bilinciyle hareket etmekte olup; her koşulda faaliyet gösterdiğimiz ferforje, demir-çelik ve mobilya sektörlerinde de  ekonominin gelişimine katkıda bulunacağını ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

 

Faaliyet gösterdiğimiz  sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Bölgesel ölçekte kazandığımız başarıları ulusal arenaya da taşımak ve sektöründe gördüğü yenilikler ile önde gelen isimlerinden olmak.

STRATEJİMİZ

UMUT ÇELİK VE UMUT CONCEPT ’in ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan mobilya,ferforje ve demir-çelik  sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Firmamızın gelişme ve büyüme stratejisi ise, sektöründe kazanılan yıllara dayalı deneyimini ve birikimini, bölgesel ve ulusal kavramda  güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını bozmadan siz değerli müşteri ve  tüketicilerimize ulaştırmak kalıp taşlarımız arasında yer almaktadır.